VÄGGUR, Junghans, 1900-talets mitt, porslin.

2560961. VÄGGUR, Junghans, 1900-talets mitt, porslin.

Ca 27 x 20 cm.

Bruksslitage, nagg, funktionen garanteras ej, nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 27 x 20 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 267