TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 delar, 1900-tal.

256059. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 delar, 1900-tal.

Vitmålad metall.
Bord, diameter 43, höjd 61 cm.

Slitage, repor, mindre rost. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålad metall.

Antal besök: 710