2560480. Teak vitrin/skåp. Mid Century Design.
Teak vitrin/skåp. Mitten av århundradet design Teakkropp, glaserade dörrar Skåpet kan belysas indirekt.
cca H 189 cm x B 120 cm x D 40 cm.
Tecken på ålder och användning är närvarande. Repor, vattenringar på hyllor. Lång spricka i träet på gavel. Finérskador på skåpets bakkant. En funktionell garanti tillhandahålls inte. Nyckeln är inte tillgänglig.