FOLKE GULLBY. "Kvarn från Lofta", etsning, signerad, 1948.

25603. FOLKE GULLBY. "Kvarn från Lofta", etsning, signerad, 1948.

Nr 127 i referensverket Folke Gullbys Grafik. 12 exemplar gjorda. 4 x 8 cm.

Blad något gulnat.

Folke Gullby (1912–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Blad något gulnat.

Folke Gullby (1912–1982)

Antal besök: 972