2560337. B.J HANSEN. EN TEAK LYFT TOPP CIRKULÄR DRESSING PALL.
Hisstoppen omsluter en silke väl och lyft ut monterad interiör,
46 cm hög x 56cm diameter.
Vissa förluster och lyft till faner, knackar, märken och repor i proportion till ålder och användning.
Lyft ut plastbricka med split.