ELISABETH SÖDERBERG. olja på pannå, signerad.

2560262. ELISABETH SÖDERBERG. olja på pannå, signerad.

65 x 81 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 81 cm.

Antal besök: 619