GOLVVAS i lergods, Tilgmans, geometrisk dekor i relief, 1970-tal.

256016. GOLVVAS i lergods, Tilgmans, geometrisk dekor i relief, 1970-tal.

Höjd 37 cm.
Diameter 15 cm.
Märkt Tilgmans keramik Made in Sweden 606.
A.M.Z
Troligen Marian Zawadzki.

Små avslag.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37 cm.
Diameter 15 cm.
A.M.Z
Troligen Marian Zawadzki.

Små avslag.
Bruksskick.

Antal besök: 1 199