TALLRIKAR, 4 st varav 2 st Famille Rose, Kina, 18/1900-tal.

256010. TALLRIKAR, 4 st varav 2 st Famille Rose, Kina, 18/1900-tal.

Diameter mellan 21 - 24 cm.

Åldersslitage. Något nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter mellan 21 - 24 cm.

Antal besök: 735