KISTA, trä daterad 1820.

256009. KISTA, trä daterad 1820.

höjd 70 cm, längd 140 cm, bred 68 cm.

slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 885