DOCKSKÅP i trä, någon inredning, 1900-tal.

255989. DOCKSKÅP i trä, någon inredning, 1900-tal.

Två-vånings dockhus med 5 rum och vriden trappa
Höjd till nocken, 45 cm
Bredd, 71 cm
Djup, 25 cm
Något lösöre medföljer, stolar, fågelholk, lampor.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd till nocken, 45 cm
Bredd, 71 cm
Djup, 25 cm

Bruksskick.

Antal besök: 1 280