OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stilleben. Olja på duk, signerad Marian, daterad 1922.

255979. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stilleben. Olja på duk, signerad Marian, daterad 1922.

73 x 98 cm.

Smärre krackeleringar. Något ospänd duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

73 x 98 cm.

Antal besök: 931