BORDSFOTOGENLAMPOR, 2 st, 1900-tal.

255972. BORDSFOTOGENLAMPOR, 2 st, 1900-tal.

Total höjd ca 47 resp 59 cm.

Slitage, kupor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 47 resp 59 cm.

Slitage, kupor saknas.

Antal besök: 565