FEM OLIKA SILVER SERVERINGSSKEDAR.

2559659. FEM OLIKA SILVER SERVERINGSSKEDAR.

Alla fem skedar är märkta London, Sent 1700/tidigt 1800-tal. Total vikt 9,9 Ozt.

Alla skedar har allmänt slitage, med tecken på matt och bucklor. Olika tillstånd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 199