LJUSSTAKAR i tenn, ett par, Just Andersen, Danmark.

255961. LJUSSTAKAR i tenn, ett par, Just Andersen, Danmark.

Balusterformade ljusstakar med sexkantig fot.
Höjd 15 cm.
Märkta Danmark Just 1165.

Bruksskick.
repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm.
Märkta Danmark Just 1165.

Bruksskick.
repor.

Antal besök: 2 530