RAMÓN PUJOL. Utsikt över Cadaqués.

2559549. RAMÓN PUJOL. Utsikt över Cadaqués.

Olja på duk
signerad
46,4x38 cm.

I gott skick. Klädd och lackerad träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
signerad
46,4x38 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 927