GEORGE LAW BEETHOLME. 1830-1880, England, olja på duk, " Motiv från Campsie Fells och River Towy " signerad.

255949. GEORGE LAW BEETHOLME. 1830-1880, England, olja på duk, " Motiv från Campsie Fells och River Towy " signerad.

49 x 32 cm.

Färgsläpp, karckelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 32 cm.

Färgsläpp, karckelering.

Antal besök: 1 610