GUNGHÄST i trä.

GUNGHÄST i trä.
255918. GUNGHÄST i trä.

Gunghäst med tryckt dekor
Höjd 75 cm
Längd 90 cm.

Bruksslitage, färgbortfall, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
255918. GUNGHÄST i trä.

Gunghäst med tryckt dekor
Höjd 75 cm
Längd 90 cm.

Antal besök: 1 269