ERLAND CULLBERG. Färglitografi, sign o numrerad PT 13/18.

255911. ERLAND CULLBERG. Färglitografi, sign o numrerad PT 13/18.

Bildyta 53 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Erland Cullberg (1931–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 53 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Erland Cullberg (1931–2012)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 041