ARMBAND, 18k, ca 18g.

ARMBAND, 18k, ca 18g.
25591. ARMBAND, 18k, ca 18g.

Längd 20cm.

Bruksslitage, berlocker med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!
25591. ARMBAND, 18k, ca 18g.

Längd 20cm.

Antal besök: 1 738