LARS BOËTHIUS. Olja på pannå, stilleben, signerad.

255882. LARS BOËTHIUS. Olja på pannå, stilleben, signerad.

32 x 39,5 cm.

Smärre slitage.

Lars Boëthius (1903–1968)

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 39,5 cm.

Smärre slitage.

Lars Boëthius (1903–1968)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 811