SOFFA, skinn, Chesterfield.

SOFFA, skinn, Chesterfield.
2558369. SOFFA, skinn, Chesterfield.

höjd 74 cm, sitthöjd 46 cm.

skinnskador oc hål, hårt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 74 cm, sitthöjd 46 cm.

Antal besök: 548