DOLK, Pesh-Kabz, orientalisk, 1800-tal.

255829. DOLK, Pesh-Kabz, orientalisk, 1800-tal.

Fäste i sten och gulmetall. Längd ca. 43 cm.

Slitage, slagmärken, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, slagmärken, rost.

Antal besök: 1 107