JOSÉ LUIS SANCHEZ. Skulptur brons, stämpelsignerad och numrerad 1000/417.

255821. JOSÉ LUIS SANCHEZ. Skulptur brons, stämpelsignerad och numrerad 1000/417.

Höjd inkl sockel ca. 18,5 cm.

Möjligtvis senare marmorsockel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl sockel ca. 18,5 cm.

Antal besök: 4 961