KLACKRING och HÄNGE, 21k guld, 12,4g.

25581. KLACKRING och HÄNGE, 21k guld, 12,4g.

Storlek på ringen är 18,5.

Bruksslitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek på ringen är 18,5.

Bruksslitage, bucklor.

Antal besök: 1 686