FIGURIN, porslin, Kina, Blanc de Chine, 1700-tal.

255757. FIGURIN, porslin, Kina, Blanc de Chine, 1700-tal.

Höjd 19 cm.

Fingrar saknas och lagning på hand.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm.

Antal besök: 1 210