ERNST FUCHS (1930-2015). Papageno.

2557538. ERNST FUCHS (1930-2015). Papageno.

Ernst Fuchs (1930-2015), Papageno, färglitografi, signerad och numrerad, exemplar 17/190, ca. 17 x 17 cm, arkstorlek ca. 48 x 33 cm.

Liten plats under bilden.

Gör en kostnadsfri värdering!

Liten plats under bilden.

Antal besök: 711