SKRIVBORD, 1800/1900-tal.

SKRIVBORD, 1800/1900-tal.
255708. SKRIVBORD, 1800/1900-tal.

Vitmålat. Ca. längd 116, bredd 55, höjd 78 cm.

Slitage, mindre sprickor och färgbortfall.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 616