SKÅP. Allmoge.

SKÅP. Allmoge.
2556939. SKÅP. Allmoge.

Höjd ca 155 cm, bredd ca 110 cm, djup ca 52 cm. Målad datering 1797. Två basmoduler medföljer varav en är trasig.

Omfattande bruksslitage med färgbortfall repor och märken. Nya lister för hylla inuti.

Gör en kostnadsfri värdering!
2556939. SKÅP. Allmoge.

Antal besök: 740