RAGNAR SWAHN. "Stockholms inlopp", Olja på duk, signerad.

255672. RAGNAR SWAHN. "Stockholms inlopp", Olja på duk, signerad.

66 X 100 cm.

Åldersslitage.

Ragnar Swahn (1882–1964)

Gör en kostnadsfri värdering!

66 X 100 cm.

Åldersslitage.

Ragnar Swahn (1882–1964)

Antal besök: 949