OLLE CARLSTRÖM. Färglitografier, 2 st, signerade och numrerade, 84/150 resp. 66/150.

25561. OLLE CARLSTRÖM. Färglitografier, 2 st, signerade och numrerade, 84/150 resp. 66/150.

Bladstorlek 50 x 56 resp. 49 x 64 cm.

Ej examierade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examierade ur ram.

Antal besök: 2 537