WALASSE TING. Kvinnostudie, färglitografi, signerad.

255573. WALASSE TING. Kvinnostudie, färglitografi, signerad.

Bildstorlek 60 x 90, 139/200.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek 60 x 90, 139/200.

Antal besök: 1 120