BERT JOHNNY NILSSON. Komposition, färglitografi, signerad B. Johnny Nilsson.

255553. BERT JOHNNY NILSSON. Komposition, färglitografi, signerad B. Johnny Nilsson.

HC III/XV, bildstorlek 62 x 38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 859