GUSTAF BRUSEWITZ. Självporträtt, olja på duk, signerad G. Brusewitz 1891.

255544. GUSTAF BRUSEWITZ. Självporträtt, olja på duk, signerad G. Brusewitz 1891.

58 x 47 cm.

Krackelerad duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 47 cm.

Krackelerad duk.

Antal besök: 1 307