PER AUGUST SUNDBERG. Mansporträtt, olja på duk, signerad P. Sundberg 1907.

255543. PER AUGUST SUNDBERG. Mansporträtt, olja på duk, signerad P. Sundberg 1907.

61 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 50 cm.

Antal besök: 1 509