RELIGIÖS TAVLA, 1800-tal, oljetryck.

255535. RELIGIÖS TAVLA, 1800-tal, oljetryck.

Ramstorlek 74 x 93 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlek 74 x 93 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 2 813