ENDRE NEMES. Komposition, litografi, signerad och numrerad.

2554839. ENDRE NEMES. Komposition, litografi, signerad och numrerad.

Numrerad 8/75, med daterad gåvoinskription
Dagmått: 29 x 38,5 cm
Rammått: 41 x 54 cm.

Något gulnat blad med hanteringsveck.

Endre Nemes (1909–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått: 29 x 38,5 cm
Rammått: 41 x 54 cm.

Endre Nemes (1909–1985)

Antal besök: 215