LEKSAKSBILAR, bland annat Dinky toys och Tekno, 1900-talets mitt.

255477. LEKSAKSBILAR, bland annat Dinky toys och Tekno, 1900-talets mitt.

Bemålad plåt, med plastdetaljer. Tankbilar, Esso-mack mm.

Defekter och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Defekter och bruksslitage.

Antal besök: 1 679