HALSSMYCKE, BÄLTE samt ÖRHÄNGEN, brons Pentti Sarpaneva, 1970-tal.

255474. HALSSMYCKE, BÄLTE samt ÖRHÄNGEN, brons Pentti Sarpaneva, 1970-tal.

Längd bälte ca 95 cm. Längd halskedja 67 cm. Hänge ca 10 cm. Örhängen ca 5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 845