STOLAR, 1 par, Safarimodell, Nils Eilersen, Danmark.

255465. STOLAR, 1 par, Safarimodell, Nils Eilersen, Danmark.

Ljus textil samt armstöd i läder.

Ställvis grovt slitage. En stol med utbredda skador, del av stomme samt ena armstödet trasigt. Fläckar på textil.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 818