LAMPBORD 1 par, mahogny, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt.

255453. LAMPBORD 1 par, mahogny, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt.

Njurformade. Brickmärkta.
Längd 75, bredd 45, höjd 62 cm.

Slitage, fläckar, repor. Enstaka listdelar delvis lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Njurformade. Brickmärkta.

Antal besök: 543