TRYCK 4 st, 1800/1900-tal.

TRYCK 4 st, 1800/1900-tal.
255448. TRYCK 4 st, 1800/1900-tal.

Största mått inkl ram ca 27 x 32 cm.

Slitage, ej examinerade ur ram.
Ramar med sprickor, avslag, en ram maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 915