IKON, tempera på trä, Den högerhänta Madonnan, Ryssland, 1800-1900-tal.

255437. IKON, tempera på trä, Den högerhänta Madonnan, Ryssland, 1800-1900-tal.

23,5 x 17 cm.

Bruksslitage.
Små nubb och efter nubb i kanterna.

Gör en kostnadsfri värdering!

23,5 x 17 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 029