RÄCKEN, 2 st, gjutjärn, 1900-tal.

255407. RÄCKEN, 2 st, gjutjärn, 1900-tal.

Ca. längd 445, höjd 68 cm.

Slitage, anlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. längd 445, höjd 68 cm.

Slitage, anlupet.

Antal besök: 642