FOLKE GULLBY. "Susanne spelar fiol". Etsning. Signerad Tryckprov.

255375. FOLKE GULLBY. "Susanne spelar fiol". Etsning. Signerad Tryckprov.

Ca 22 x 15 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 22 x 15 cm.

Antal besök: 938