GÖSTA CARLMEYER. Olja på pannå samt duk, signerade och daterade -61.

255374. GÖSTA CARLMEYER. Olja på pannå samt duk, signerade och daterade -61.

48 x 71 respektive 38,5 x 58 cm.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 1 637