FOLKE GULLBY. "Christian sover". Etsning. Signerad.

255360. FOLKE GULLBY. "Christian sover". Etsning. Signerad.

9,5 x 16 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

9,5 x 16 cm.

Antal besök: 1 462