BARN/JUNIORSÄNG, Mio, vitlackerad.

2553480. BARN/JUNIORSÄNG, Mio, vitlackerad.

Längd 207 cm
Höjd 66 cm
Bredd 77 cm.

Bruksslitage, repor & märken, skada på benet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 207 cm
Höjd 66 cm
Bredd 77 cm.

Antal besök: 260