GUNNAR ZILO. Stilleben. Olja på pannå, signerad Zilo.

255323. GUNNAR ZILO. Stilleben. Olja på pannå, signerad Zilo.

36 x 44,5 cm.

Repor, smärre fläckar.

Gunnar Zilo (1885–1958)

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 44,5 cm.

Repor, smärre fläckar.

Gunnar Zilo (1885–1958)

Antal besök: 3 520