UNIVERSAL GENEVE, armbandsur, Polarouter, stål, 1950-tal.

2553002. UNIVERSAL GENEVE, armbandsur, Polarouter, stål, 1950-tal.

Automatisk (hammar), plexiglas, refnr. 20217-6, serienr. 1648537, cal 138SS, läderarmband, diameter 34,5 mm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas, bruksslitage.

Tema

Jul på Stockholms Auktionsverk

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 2 222