CHRYSLER, modellbilar samt spänne.

2552774. CHRYSLER, modellbilar samt spänne.

Modellbilar 4 st, Chrysler 300E, C300 samt turbine car, 1950/60-tal. Skala 1:43.
Bältesspänne Chrysler storlek 10x6,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 288